Ekinözü Belediyesi
 

Ekinözü Belediyesi

 

Ana Sayfam Yap| Sık Kullananlara Ekle | İletişim

 

 

Ana Sayfa

 

Gerekli Linkler

 
     
TC Kimlik Numarası  
     
Sosyal Güvenlik Kurumu  

 

   
Son Dakika Deprem  
     
İnternet Vergi dairesi  
     
 
     
 
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

Bilal Eker, Ekinözü’nün yeni belediye başkanı oldu

   Tarih: 01 Nisan 2019, 23:29

   Bilal Eker, Ekinözü’nün yeni belediye başkanı oldu

 

Cumhur İttifakı’nın seçim zaferi kazandığı ilçelerden biri de Ekinözü oldu. Ekinözü’nde Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı arasında geçen seçimlerde, ipi göğüsleyen isim Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Bilal Eker oldu. Eker, kesin olmayan seçim sonuçlarına göre, Ekinözü ilçesindeki seçmenlerden 3 bin 872 oy olarak Ekinözü Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmaya hak kazandı. Eker’in rakibi olan Millet İttifakı adayı Fatih Vicdan ise 3 bin 565 oy aldı.

Seçim zaferini kutlamak için ilçe meydanındaki seçim irtibat bürosunun önünde toplanan vatandaşlara hitap eden Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker, Millet iradesi bugün tekrar tecelli etti” dedi.

Kazananın Ekinözü olduğunu vurgulayan Başkan Eker, “Bizim milletimiz, feraset sahibi olduğunu her zaman söylemiştik. Bu aziz, bu asil millet, iradesini sandıkta göstermiş ve Cumhur İttifakı’nı Ekinözü’nde zafer kazanmasını sağlamıştır. Tüm Ekinözü halkına teşekkür ediyorum. Kazanan Ekinözü’dür, kazanan Cumhur İttifakı’dır. Allah, hayırlı uğurlu etsin.  Bundan sonra işimiz de gücümüz de Ekinözü olacak. Allah’ın izniyle Ekinözü’müzü güzel günler bekliyor. Önce insan düsturuyla kimseyi diğerinden üstün görmeden, tüm kaynakları seferber ederek ilçenin huzurlu yarınlarını ve geleceğini inşa edeceğiz.

Bize verilen bu emanetin bilincindeyiz. Ekinözü’nü, tüm değerleriyle birlikte geleceğe taşıyacağız. Kirlenmeyeceğiz, kirletmeyeceğiz ve kirletenlere asla izin vermeyeceğiz. Hiçbir insanımızı dışarıda bırakmadan bir ve beraber olarak kucaklayacağımız ve yürüyeceğimiz aydınlık bir geleceğimiz var. Hemşerilerimizin seçimlerde bizleri bu ulvi göreve layık görmesi halinde, toplumun tüm kesimlerinin ihtiyaçlarına en güzel şekilde yanıt verecek hizmetlerimizi halkımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Milletimizin umutlarının hizmetkarı olma adına bu yola çıktık ve bütün bunları hemşerilerimizle birlikte başardık. Niyetimiz, geriden gelecek nesillere ilham olacak eserler bırakmaktır” şeklinde konuştu.

 


 

 

 

 

 

 

Ekinözü Belediye Başkanımız  Bilal EKER
Ekinözü Belediye Başkanımız Bilal EKER
 

 


DUYURULAR

   
TAŞERON İŞÇİ BAŞVURU KABUL SONUÇLARI


İŞKUR İşlemleri Belediyemizde


Tüm Duyurular

 


 

Ekinözü'nde Hava

   

 

Meclis Kararları

 
BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEŞKİLATI GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUK ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK


Tümü

 

 

 

 


 


Sayaç

 

 

  

 

 

Mail

2009 - 2019  © Ekinözü belediyesi
0344 481 20 17