Ekinözü Belediyesi
 

Ekinözü Belediyesi

 

Ana Sayfam Yap| Sık Kullananlara Ekle | İletişim

 

 

Ana Sayfa

 

Gerekli Linkler

 
     
TC Kimlik Numarası  
     
Sosyal Güvenlik Kurumu  

 

   
Son Dakika Deprem  
     
İnternet Vergi dairesi  
     
 
     
 
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

EKİNÖZÜ BELEDİYESİ, ÇALIŞMALARINDA 2023 HEDEFİNE KİLİTLENDİ

   Tarih: 10 Aralık 2017, 18:21

   Ekinözü Belediyesi, rutin belediyecilik hizmetlerinde ilçeye altın çağını yaşatmakla birlikte, kültür ve sosyal merkezler başta olmak üzere, dev projeleri imkânları zorlayarak 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Ekinözü Belediyesi, rutin belediyecilik hizmetlerinde ilçeye altın çağını yaşatmakla birlikte, kültür ve sosyal merkezler başta olmak üzere, dev projeleri imkânları zorlayarak 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Ekinözü İlçe Belediyesi çalışmalarına ve yeniliklerine 2023 hedeflerine kilitlenerek hizmet kalitesini arttırıyor.İlçede yapılan ve yapılmakta olan bazı hizmetler ise şöyle; 4 Park,  4 Halı Saha, Kadın İstihdamı ve Yaşam Merkezi, FIFA standartlarına göre Futbol Sahası, Nikah Sarayı ve Ekinözü Belediyesi Sosyal Tesisi, Abdurahim Karakoç Hatıra Ormanı, Semt Pazarları, Mesire alanı, Bulvar ve yol Çalışmaları, Ekinözü Sosyal Tesis ve Taziye Evi, İlçe Mezarlığı Çevre Düzenlenmesi, Ekinözü halkımızın ve Misafirlerimizin rahat ve mutluluğunu düşünerek, İçmelere oluşturduğumuz seyir tepesinde, spor aletleri,  Bulvarlarımız ve yürüyüş yolları, Ekinözü Cela Belediyespor Kahramanmaraş 2.Amatör küme B grubunda şampiyon olarak tarihinde ilk kez Kahramanmaraş 1.Amatör kümeye yükseldi, Ekinözü Cela Belediyespor U-11 Minikler Takımı Kuruldu, İçme Suyu Şebeke Hattı Döşeme Çalışmaları, Alişar Grup yolu Sahti kaplama Asflat ve Mahallerimize kilitli parke taşı döşeme çalışmaları, eski arazi yollarının iyileştirilmesi ve yeni arazi yolları açma çalışmaları devam etmekte."AK PARTİ, BİR VEFA HAREKETİDİR"Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, "Ekinözü Belediyesi, 2023 Türkiye’sinin gerçekleştirilmesindeki sorumluluklarının farkındadır. Attığımız her adım Sayın Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği bu istikamettedir. Rabbim ömür ve imkan verdikçe, AK Parti vizyonuna bağlı olarak, Türkiye’yi aydınlık günlere taşımak için çalışmaya;  milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğim. AK Parti, bir vefa hareketidir. AK Parti, hiç bitmeyecek, tükenmeyecek ‘AK’ bir sevdadır. Her gün daha büyük bir heyecan ve enerji ile büyümeye,  devam eden İlçemize, ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz."Başkan Çeleğen, İlçemize ve mahallerimize birlikte hizmet etmekten onur duyduğumuz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç Bey'e, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve  Parti Sözcümüz Sn. Mahir Ünal Bey’e, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Sn. Celalettin GÜVENÇ Bey’e, Eski Başbakan Yardımcımız Sn. Veysi Kayak Bey’e, Milletvekillerimize, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanımız Sn. Ahmet Özdemir Bey’e yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızda bize desteklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim." Şeklinde sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

 


 

 

 

 

 

 

Belediye Başkanı Çeleğen’den Berat Kandili Mesajı
Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Ramazan ayının da müjdeleyicisi Berat Kandili’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi.
 

 


DUYURULAR

   
TAŞERON İŞÇİ BAŞVURU KABUL SONUÇLARI


İŞKUR İşlemleri Belediyemizde


Tüm Duyurular

 


 

Ekinözü'nde Hava

   

 

Meclis Kararları

 
BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEŞKİLATI GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUK ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK


Tümü

 

 

 

 


 


Sayaç

 

 

  

 

 

Mail

2009 - 2019  © Ekinözü belediyesi
0344 481 20 17