Ekinözü Belediyesi
 

Ekinözü Belediyesi

 

Ana Sayfam Yap| Sık Kullananlara Ekle | İletişim

 

 

Ana Sayfa

 

Gerekli Linkler

 
     
TC Kimlik Numarası  
     
Sosyal Güvenlik Kurumu  

 

   
Son Dakika Deprem  
     
İnternet Vergi dairesi  
     
 
     
 
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

Başkan Çeleğen; Kız Öğrenci Yurdunu Ziyaret etti.

   Tarih: 29 Mayıs 2017, 10:12

   Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen Ekinözü Çok Programlı Anadolu Lisesi Yurdunda kalan kız Öğrencileri hafta sonu ziyaret etti.

 

Kız Öğrenci Yurdu’nda öğrencilerin kendilerini ev ortamında hissedebilmeleri için hafta sonu Öğrencileri ziyaret eden Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, şöyle konuştu: Mahallerimizden ve Dışarıdan gelen öğrencilerimizin rahatının sağlanması bizlerin öncelikli görevleri arasında gelmektedir. İlçemiz Ekinözü Çok Programlı Anadolu Lisesi Yurdunda kalan Çocuklarımızı ziyaret ettik sıkıntılarını dinledik ve onlarla sohbet ederek fikirlerini aldık. ,Belediyemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz, öğrencilerimizin rahatının ve huzurunun sağlanması için elinden gelen çaba ve gayreti gösteriyoruz. Tabi ki herşey bir anda olmuyor. Ekinözü Belediyesi olarak Yapacağımız sosyal tesislerimiz ve projelerimizle inşallah önümüzdeki süreçte öğrencilerimiz daha geniş imkân ve olanaklara sahip olacaktır.” Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan kız öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Çeleğen, eğitimin önemine vurgu yaptı. Çeleğen Ekinözü Belediyesi olarak Eğitim, geleceğimizin olmazsa olmazıdır. Bu nedenle kırsal bölgelerdeki mahallelerimizde ikamet eden kız öğrencilerimizin okullarına daha rahat erişebilmesi için Belediye Olarak her zaman öğrencilerimizin yanındayız yanında olmaya devam edeceğiz. Biz yerel yönetimler olarak ilçemize misafir olarak gelen öğrencilerimizin tüm sorunları ile yakından ilgilenmek için gereken hassasiyetimizi gösteriyoruz. Onların rahat ve güvenli bir yerde kalmasını sağlamak için yurt müdürlüğümüz ile sürekli olarak irtibat halindeyiz ve böyle devam edecek. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda barınmasını sağlamak ve onların topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak toplum olarak bizler için bir görevdir" dedi. Son olarak ise Başkan Çeleğen Öğrencilere Yönelik gezi düzenleceği sözünü verdi.

 


 

 

 

 

 

 

Belediye Başkanı Çeleğen’den Berat Kandili Mesajı
Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Ramazan ayının da müjdeleyicisi Berat Kandili’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi.
 

 


DUYURULAR

   
TAŞERON İŞÇİ BAŞVURU KABUL SONUÇLARI


İŞKUR İşlemleri Belediyemizde


Tüm Duyurular

 


 

Ekinözü'nde Hava

   

 

Meclis Kararları

 
BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEŞKİLATI GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUK ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK


Tümü

 

 

 

 


 


Sayaç

 

 

  

 

 

Mail

2009 - 2019  © Ekinözü belediyesi
0344 481 20 17