Ekinözü Belediyesi
 

Ekinözü Belediyesi

 

Ana Sayfam Yap| Sık Kullananlara Ekle | İletişim

 

 

Ana Sayfa

 

Gerekli Linkler

 
     
TC Kimlik Numarası  
     
Sosyal Güvenlik Kurumu  

 

   
Son Dakika Deprem  
     
İnternet Vergi dairesi  
     
 
     
 
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

Başkan Aydın'dan Başkan Çeleğen'e Ziyaret

   Tarih: 04 Mayıs 2017, 08:24

   Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Çoşkun Aydın Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen'i ziyaret ederek Yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulundular.

 

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Çoşkun Aydın'ı makamında ağırladı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette her iki başkan çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundular. İki İlçe arasındaki ilişkilerin artırılmasına yönelik yapılan sohbette başkanlar, devam eden ve proje halinde olan çalışmalardan, sosyal ve kültürel faaliyetlerden bahsettiler. Keyifli geçen sohbette Belediye Başkanı Nursi Çeleğen Ekinözü İlçesine kazandırdığı yatırımları Göksun Belediye Başkanı'yla paylaştı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen "Göksun Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Çoşkun Aydın'ın bizlere yapmış oldukları ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi. Belediye başkanlarının söz konusu hizmet olduğunda ortak bir paydada bütünleştiklerine dikkat çeken Başkan Çeleğen "İlçeler arasındaki hem sosyal, kültürel ve kardeşlik bağlarını daha da pekiştirmek, hem de hizmetlerimizin istişaresini yapmak adına belediye başkanlarımız ile zaman zaman bir araya geliyoruz. Bu bağlamda da bugün Göksun İlçemizin değerli Belediye Başkanı ziyaretimize geldi . Ekinözü ve Göksun birbirinden ayrılmaz, köklü tarihi ve manevi güzellikleri olmasının yanında, özellikle yaylalarıyla ilçelerimiz turistik karakter taşıyan bir ilçeleriz Hüseyin Başkanıma Göksun İlçesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum dedi. Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Çoşkun Aydın ise Sıcak karşılamaları, dostane yaklaşımları ve kabullerinden dolayı Ekinözü belediye başkanımız Nursi Çeleğen'a teşekkür ederim" Ekinözü İlçesine güzel hizmetler kazandırmış Gece gündüz demeden çalışan bir başkanımız bizlerde yerel yöneticiler her zaman bir araya geliyoruz bu bağlamda Nursi Başkanımıza başarılar diliyorum dedi. Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından son buldu.

 


 

 

 

 

 

 

Belediye Başkanı Çeleğen’den Berat Kandili Mesajı
Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Ramazan ayının da müjdeleyicisi Berat Kandili’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi.
 

 


DUYURULAR

   
TAŞERON İŞÇİ BAŞVURU KABUL SONUÇLARI


İŞKUR İşlemleri Belediyemizde


Tüm Duyurular

 


 

Ekinözü'nde Hava

   

 

Meclis Kararları

 
BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEŞKİLATI GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUK ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK


Tümü

 

 

 

 


 


Sayaç

 

 

  

 

 

Mail

2009 - 2018  © Ekinözü belediyesi
0344 481 20 17