Ekinözü Belediyesi
 

Ekinözü Belediyesi

 

Ana Sayfam Yap| Sık Kullananlara Ekle | İletişim

 

 

Ana Sayfa

 

Gerekli Linkler

 
     
TC Kimlik Numarası  
     
Sosyal Güvenlik Kurumu  

 

   
Son Dakika Deprem  
     
İnternet Vergi dairesi  
     
 
     
 
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER

   Tarih: 02 Mayıs 2017, 10:20

   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Ekinözü Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Tiyatrosu çocuklardan büyük ilgi gördü.

 

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” tiyatro gösterisine öğrenciler ve çocuklar büyük ilgi gösterdi. Ekinözü Çok Pogramlı Anadolu lisesi konferans salonunu tıklım tıklım dolduran öğrenciler, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’in maceralarını ilgiyle izledi. Bilal Aydoğu’nun yönettiği ve Parantez İçinde Tiyatro Grubunun tiyatro gösterisi öncesinde konuşan Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, bu tür faaliyetlerin, öğrencinin sanatsal gelişimine katkı sağladığını, bu yüzden kültür sanat etkinliklerini her zaman desteklediklerini ve desteklemeye de devam edeceklerini belirtti. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzel “ Ekinözü Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımız için çeşitli etkinlikler yaptıklarını belirterek. “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımızı bu yılda bir çocuk tiyatrosu ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin katkıları ile organize ettiğimiz Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler tiyatro gösterisi çocuklarımızdan büyük ilgi ve alkış toplandı. Biz mutlu belediyecilik tesis etmek için mücadele ediyoruz. Çocuklarımızın neşeleri, sevinçleri siz ailelerini mutlu ediyor, sizlerin mutluluğu ise bizi daha çok mutlu ediyor, yaptığımız işten daha çok zevk alıyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada eğitim, sosyal ve kültürel alanlarda daha güzel projeler gerçekleştirme gayretinde olacağız.” Oyun sergilendiği anlarda zaman zaman heyecanlanan minikler, alkışlarıyla oyuncuları destekleyerek tiyatroyu çok beğendiklerini ifade ettiler.

 


 

 

 

 

 

 

Belediye Başkanı Çeleğen’den Berat Kandili Mesajı
Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Ramazan ayının da müjdeleyicisi Berat Kandili’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi.
 

 


DUYURULAR

   
TAŞERON İŞÇİ BAŞVURU KABUL SONUÇLARI


İŞKUR İşlemleri Belediyemizde


Tüm Duyurular

 


 

Ekinözü'nde Hava

   

 

Meclis Kararları

 
BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEŞKİLATI GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUK ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK


Tümü

 

 

 

 


 


Sayaç

 

 

  

 

 

Mail

2009 - 2018  © Ekinözü belediyesi
0344 481 20 17